AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Tomasz Herkt: Kamil może zagrać w kadrze

- Dobrze broni, rzuca, czyta grę, jest szybki i sprawny - komplementuje młodego rozgrywającego szkoleniowiec Akademików i wróży mu reprezentacyjną przyszłość.

Tomasz Herkt: - Kamil Łączyński jest młodym i bardzo obiecującym zawodnikiem. Jeszcze jako junior potrafił zdobywać po kilkanaście punktów w meczach z zawodowcami. Już jest postrzegany jako duży talent, częściowo ograny na "jedynce", a przy Igorze Miliciciu i Marshallu Stricklandzie może się jeszcze dużo nauczyć. To gracz perspektywiczny, na kolejne sezony. Ma szansę zastąpić Igora w AZS'ie i zaistnieć w kadrze narodowej. Jego atuty to dobry rzut i skuteczna obrona. Do tego świetnie czyta grę, jest szybki i sprawny. Gdybym miał go porównywać do Tomka Śniega, to uważam, że Kamil jest bardziej perspektywicznym i utalentowanym rozgrywającym.
Warto w tego chłopaka inwestować, mimo przypiętej mu niesłusznie "łatki" zawodnika kontuzjogennego. Tak naprawdę Kamil zmagał się cały czas z jedną i tą samą kontuzją, która była po prostu źle leczona. Teraz jest już zdrowy i w pełni sprawny, i jeśli tylko będzie odpowiednio prowadzony, to wszystko powinno być w porządku.

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.