AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

George po raz piąty!

Większość kibiców nie wyobraża sobie drużyny AZS Koszalin bez tego zawodnika. Nie musi, bo George Reese podpisał kolejny kontrakt i będzie bronił barw Akademików w nadchodzącym sezonie.

Z ogromnej wartości - zarówno sportowej, jak i mentalnej - jaką amerykański skrzydłowy wnosi do gry naszej drużyny doskonale zdają sobie sprawę nie tylko kibice koszalińscy. Dość powiedzieć, że o konieczności przedłużenia umowy z popularnym "G" mówiło się nieprzerwanie od czasu zakończenia poprzednich rozgrywek. Dlatego też, kiedy z Akademikami wiązali się kolejni nowi gracze, fani z coraz większym niepokojem wyczekiwali ogłoszenia, że George Reese po raz piąty zagra w AZS Koszalin. W końcu taką informację możemy im przekazać.

- To musiało trochę potrwać - tłumaczy Amerykanin. - Kibice nie zawsze zdają sobie sprawę, że decyzje dotyczące kariery nie są tak łatwe, jak się wydaje. Ostatecznie postanowiłem wrócić do Koszalina, a w podjęciu tej decyzji znacznie pomógł mi fakt, że dobrze znam Marcina (Kozaka - red.) i wierzę, że pod jego rządami klub będzie się rozwijał.

Wkrótce opublikujemy wywiad z Georgem Reese'm.

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.