AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Polacy od 16 sierpnia, obcokrajowcy dołączą

Motoryka, poruszanie się na boisku, gra bez obrońcy - głównie nad tymi elementami będą w pierwszym etapie przygotowań pracować polscy zawodnicy AZS. Pod koniec sierpnia pełne treningi rozpocznie już cała drużyna.

Krajowa część składu Akademików rozpocznie przygotowania 16 sierpnia. Nie oznacza to jednak, że gracze przyjadą do Koszalina kompletnie nieprzygotowani, prosto z urlopów. - Wszyscy dostali rozpiskę, według której powinni ćwiczyć indywidualnie, tak byśmy po ich przyjeździe nie musieli nadrabiać zaległości, tylko od razu mogli pracować nad motoryką i podstawowymi elementami taktycznymi - wskazuje trener Tomasz Herkt.

Jako że drużyna nie będzie jeszcze w pełnym składzie, ćwiczenia w pierwszym etapie będą polegały głównie na grze bez obrońcy, poruszaniu się na boisku i pracy nad szybkością i wytrzymałością.

Obcokrajowcy zaczną dołączać do zespołu tydzień później. Najwcześniej Marshall Strickland, ze względu na konieczne badania lekarskie, oraz JJ Montgomery. Z powodu ważnych spraw rodzinnych pod koniec sierpnia przyjedzie Igor Milicić. Podobnie jak George Reese, który musi zakończyć zajęcia na swojej macierzystej uczelni. W międzyczasie powinien się także pojawić brakujący jeszcze środkowy.

- Na przełomie sierpnia i września zaczniemy treningi w komplecie i na pełnych obrotach - zapowiada szkoleniowiec AZS.

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.