AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Witamy na nowej stronie

Właśnie przeglądają Państwo odświeżoną, odmłodzoną i unowocześnioną oficjalną stronę AZS Koszalin. Zmiany graficzne zapewne dostrzegliście od razu, a gdy zagłębicie się w treść, zauważycie też zmiany merytoryczne. Nie chcieliśmy bowiem upiększać wyłącznie samej okładki, ale zależało nam także na tym, by miała ciekawą zawartość.

Nowa strona pozwoli Wam zbliżyć się do życia Klubu, na bieżąco informując o wszystkim co dzieje się w nim i wokół niego. Dlatego nie poprzestaniemy na oficjalnych komunikatach, ale dostarczymy Wam liczne fotografie, wywiady, relacje, reportaże. Zarówno te czysto sportowe, jak i te mniej oficjalne, bo chcielibyśmy także pokazać Wam jakimi ludźmi Wasi ulubieńcy są poza boiskiem.

Szczególny nacisk pragniemy położyć na multimedia, a zwłaszcza klubową telewizję internetową. Dlatego na "antenie" AZS TV nie zabraknie wywiadów, relacji z konferencji oraz innych ważnych wydarzeń w życiu Klubu.

Chociaż prace nad nową odsłoną portalu trwały długo, zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepiej przygotowanym projektom zdarzają się niedociągnięcia. Żeby osiągnąć i utrzymać wysoki poziom trzeba dużo zaangażowania i pracy, dlatego liczymy na Waszą wyrozumiałość i pomoc. Braki jakie napotkacie w chwili obecnej to elementy strony dotyczące rozgrywek TBL, spowodowane jest to brakiem ostatecznych informacji o ilości drużyn oraz terminarzu. Jeżeli macie Państwo jakieś uwagi lub propozycje dotyczące zmian na stronie, zgłaszajcie je odpowiedzialnemu za zawartość witryny Patrykowi Pietrzale, pod adresem patryk_pietrzala@azs.koszalin.pl. Z kolei dziennikarzy zachęcamy do kontaktu z menedżerem Klubu ds. mediów Rafałem Wolnym, pod adresem rafal_wolny@azs.koszalin.pl.

Życzymy miłej lektury azs.koszalin.pl

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.