AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Przyjdź na niepowtarzalną prezentację drużyny

W piątek (9 września) o godz. 19 w hali Gwardii widowisko jakiego jeszcze nie było.

AZS Koszalin wspólnie z fundacją All Sports Promotion oraz Zarządem Obiektów Sportowych zapraszają na prezentację drużyny Akademików przed sezonem 2011/2012. W programie wiele atrakcji: m.in. grupa Top-Toys w roli cheerleaderek i liczne niespodzianki dla kibiców. - Sama prezentacja odbędzie się w formie, w jakiej nigdy dotąd nie była przeprowadzana - zachęca Marcin Kozak, prezes AZS Koszalin.

Jej przebieg będzie można dodatkowo śledzić na telebimie. Wydarzenie poprzedzi szeroko zakrojona akcja promocyjna, w ramach której na ulicach Koszalina pojawią się billbordy i plakaty drużyny, a w lokalnych mediach (TKK Max, Radio Koszalin, gk24.pl) materiały zapowiadające prezentację.

Wstęp jest wolny.

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.