AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Ponad tysiąc widzów na prezentacji AZS Koszalin

Pokazy taneczne na parkiecie, gorąca atmosfera na trybunach, a przede wszystkim 12 zawodników, którzy w najbliższym sezonie będą reprezentowali barwy koszalińskich Akademików.

W piątkowy wieczór hala Gwardii dosłownie pękała w szwach. Jej trybuny niemal w całości zajęli fani, którzy chcieli zobaczyć swoich ulubieńców. Nie przyciągnęła ich jednak perspektywa meczu z atrakcyjnym rywalem, ale możliwość ujrzenia, kto zagra w tym sezonie w barwach AZS Koszalin.

Prezentacja rozpoczęła się od występu grupy Top-Toys. Jedna z najlepszych w kraju formacji tańca nowoczesnego będzie towarzyszyć Akademikom podczas całych nadchodzących rozgrywek, jako oficjalne… cheerleaderki.

Po efektownym pokazie, przyszedł czas na bohaterów wieczoru. Zawodnicy po kolei wychodzili na środek parkietu, gdzie prezydent Koszalina, Piotr Jedliński wręczał im meczowe koszulki. Przebieg wydarzenia fani mogli dodatkowo śledzić na ogromnym telebimie.

Po zakończeniu prezentacji kibice rozpalili zimne ognie i zaintonowali doping. W dowód wdzięczności za obecne i przyszłe wsparcie, gracze i trenerzy AZS Koszalin rzucili w trybuny kilkanaście szalików. - To ostatni sezon w naszym “kurniku”, dlatego urządźmy tu przyjezdnym w każdym meczu piekło i sprawmy, by długo nie zapomnieli wizyty w Koszalinie - zwrócił się na koniec do fanów Igor Milicić, kapitan drużyny.

- Nawet w Serbii rzadko kiedy jest taka atmosfera - komentuje zachwycony prezentacją Marko Lekić, środkowy Akademików, a wtóruje mu duet trenerski Tomasz Herkt i Leszek Marzec. - Teraz widzimy jaki w Koszalinie jest głód koszykówki i sukcesu, więc nie pozostaje nam nic innego, jak sprostać tym oczekiwaniom - zapowiadają zgodnie.

Wideo z tego wydarzenia można obejrzeć na AZS TV

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.