AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Hotel Verde nadal z Akademikami!

news

Mamy dla naszych kibiców kolejną bardzo dobrą informację! Hotel Verde w Mścicach przedłużył umowę z koszalińskim klubem na sezon 2018/2019.

Centrum Medyczne Beta Tarnowski, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Drukarnia Soldruk – kolejni sponsorzy koszalińskiego klubu przedłużyli umowy na sezon 2018/2019. Teraz do tego grona dołączył najbardziej prestiżowy hotel w naszym regionie - Hotel Verde w Mścicach!

Hotel Verde to najnowocześniejszy na Pomorzu, doskonale wyposażony obiekt. Czterogwiazdkowy hotel jest położony w idealnym miejscu, niespełna siedem minut od Koszalina oraz 7 minut od plaż Bałtyku. Do dyspozycji gości są m.in. komfortowe pokoje, restauracja, przestronne sale konferencyjne, sala balowa, centrum rekreacyjne, bilard, kort tenisowy oraz siłownia.

Warto także dodać, że właściciele Hotelu Verde zainwestowali w kolejny, nowoczesny obiekt – w centrum Koszalina, przy zbiegu ulic Konstytucji 3 Maja oraz Połczyńskiej.

- Sezon 2018/2019 będzie dla nas wyjątkowy, tak samo jak dla Zbyszka Rybaka, właściciela Hotelu Verde, który niedługo otworzy nowy obiekt, tym razem w Koszalinie. Cieszę się, że tak dobrze prosperująca i rozwijająca się firma wciąż chce z nami współpracować. To znak, że idziemy w odpowiednim kierunku – powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Strona internetowa: www.verde.pl

 

    

   

   

Udostępnij

Social Media

"Przy naszej wspaniałej publiczności możemy pokusić się o niespodziankę" powiedział na konferencji przed meczem z @argedbmslamstal @imjacekjarecki 💪 ⚪🔵
Gramy w poniedzialek o 18:30, a bilety do nabycia na www.hala.koszalin.pl i w kasach HWS:
22.03 godz. 16:30 – 18:30 i
25.03 godz. 16:30 –20:00 👍
#plkpl #AZSKosz

22 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.