AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Q4Glass kolejnym sponsorem AZS!

news

Zarząd koszalińskiego klubu nie próżnuje! Kolejnym sponsorem, który będzie wspierał AZS jest Q4Glass.

Kolejny dzień i kolejne przedłużone umowy z partnerami koszalińskiej drużyny. Zarząd AZS prowadzi cały czas rozmowy ze sponsorami, którzy w zeszłym roku wspierali koszykówkę w wydaniu ekstraklasowym w naszym mieście.

Firma Q4Glass zdecydowała się sponsorować AZS w 2017 roku. - Kolejna przedłużona umowa świadczy o tym, że koszalińscy przedsiębiorcy chcą wspierać klub w swoim rodzinnym mieście. Cały czas staramy się zachęcić jak największą liczbę sponsorów do tego, by pomagali i wierzyli w AZS. Prezes firmy Q4Glass, Janusz Jankowiak, doskonale rozumie wagę rozgrywek, w których będziemy obchodzić 50-lecie powstania, dlatego zdecydował się ponownie wspierać naszą drużynę - powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Q4Glass oferuje swoim klientom obróbkę szkła spełniając wysokie wymagania nowoczesnej architektury. Koszalińska firma została stworzona w 2010 roku przez ludzi, którzy od lat fascynują się przetwarzaniem szkła. To zespół wysokiej klasy fachowców gwarantujących najlepsze parametry gotowego wyboru.

Q4Glass to synonim oraz gwarancja wysokiej jakości. To wyroby o wysokim stopniu trudności wykonania. To doświadczenie i fachowe doradztwo w zakresie wszelkich przeszkleń stosowanych w budownictwie – także rozwiązań niestandardowych, często realizujących najwyższe wymagania klienta i najtrudniejsze wyzwania architektoniczne. Siedziba firmy znajduję się przy ulicy Bojowników o Wolność i Demokrację 10 w Koszalinie.

Adres internetowy Q4Glass - www.q4glass.pl

Udostępnij

Social Media

"Przy naszej wspaniałej publiczności możemy pokusić się o niespodziankę" powiedział na konferencji przed meczem z @argedbmslamstal @imjacekjarecki 💪 ⚪🔵
Gramy w poniedzialek o 18:30, a bilety do nabycia na www.hala.koszalin.pl i w kasach HWS:
22.03 godz. 16:30 – 18:30 i
25.03 godz. 16:30 –20:00 👍
#plkpl #AZSKosz

22 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.