AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bokaro nowym sponsorem AZS!

news

Koszaliński Salon Łazienek Bokaro został nowym sponsorem koszalińskiego klubu! Witamy!

Przez ostatnich kilkanaście dni zarząd koszalińskiego klubu przedłużał umowy ze sponsorami, którzy wspierali AZS w sezonie 2017/2018. Bokaro jest jednak nowym partnerem Akademików. Mieszczący się przy ulicy Gnieźnieńskiej 11 salon łazienek dołączył tym samym do grona firm pomagających biało - niebieskim w rozgrywkach 2018/2019.

Informacje o nowym sponsorze Akademików:

Bokaro to czołowy polski dostawca płytek ceramicznych, gresów i chemii budowlanej. Rozwój firmy rozpoczął się w roku 1996, a od roku 2002 (po przekształceniach własnościowych) wyraźnie przyspieszył. W salonach, w formie boksów ekspozycyjnych, prezentuje najnowsze wzory czołowych polskich producentów płytek. Ekspozycje Bokaro stanowią inspirację dla klientów poszukujących ciekawych rozwiązań do łazienki. Ofertę uzupełnia bogaty wybór ceramiki i armatury sanitarnej. W każdym salonie jest także stanowisko projektanta. Firma zapewnia dużą dostępność towarów. Zarówno dla odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Każdy z oddziałów prowadzi lokalnie sprzedaż hurtową. Dzięki takiemu rozwiązaniu odbiorcy mają stały i bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi ustalającymi z klientem wszystkie warunki współpracy. W 2009 r. w ramach inwestycji „Implementacja przez Bokaro elektronicznych rozwiązań B2B podnoszących efektywność dostaw w branży płytek ceramicznych” wdrożono m. in. system komputerowy klasy ERP wraz z platformą ułatwiającą współpracę z klientami hurtowymi. Dzięki niej, stali odbiorcy mogą w prosty i szybki sposób uzyskać informację o dostępności towaru, złożyć zamówienie oraz śledzić stan rozliczeń. Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Innowacyjna Gospodarka”.

- Liczba sponsorów koszalińskiego klubu wciąż rośnie. Nie spoczywamy na laurach i chcemy, by zaufało nam jeszcze więcej przedsiębiorców. Serdeczne podziękowania należą się Panu Norbertowi Koselskiemu, dyrektorowi koszalińskiego salonu, który zdecydował się wspierać nasz AZS. Nie tak dawno Salon Łazienek Bokaro przeniósł się do nowej siedziby. Świetna lokalizacja i okazały obiekt dużo mówią o naszym nowym partnerze - powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Strona www: www.bokaro.pl

     

Udostępnij

Social Media

"Przy naszej wspaniałej publiczności możemy pokusić się o niespodziankę" powiedział na konferencji przed meczem z @argedbmslamstal @imjacekjarecki 💪 ⚪🔵
Gramy w poniedzialek o 18:30, a bilety do nabycia na www.hala.koszalin.pl i w kasach HWS:
22.03 godz. 16:30 – 18:30 i
25.03 godz. 16:30 –20:00 👍
#plkpl #AZSKosz

22 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.