AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Jakóbczyk nowym Akademikiem

news

Krzysztof Jakóbczyk związał się rocznym kontraktem z koszalińskim klubem.

Krzysztof Jakóbczyk to zawodnik występujący na pozycji rzucającego obrońcy. 31-letni gracz rozegrał do tej pory trzy sezony w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najlepszy jak do tej pory był ten w Siarce Tarnobrzeg, gdzie Jakóbczyk notował średnio 10 punktów na mecz.

Jakóbczyk spędził ostatni sezon w ekipie Miasta Szkła Krosno, gdzie zdobywał 8 punktów na mecz, przy dobrej skuteczności (46% z gry, 41% za trzy).

Przypomnijmy, że Polak jest trzecim zawodnikiem, który związał się kontraktem na nowy sezon z koszalińskim klubem. W poniedziałek uczynili to bowiem Marek Zywert i Dragoslav Papić. Nie jest wykluczone jednak, że jeszcze w tym tygodniu poznamy nazwiska kolejnych graczy, którzy zasilą szeregi AZS Koszalin.

Udostępnij

Social Media

Zajmujemy 3 miejsce 🏆 w IX Memoriale im. Romana Wysockiego pokonując Energa Kotwicę Kołobrzeg 101:77 👍
MVP meczu został Marko Tejić, zdobywca 20 pkt. 👏
#plkpl #AZSKosz #Koszalin

23 września, 2018

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic Agrobud Sp. z o.o. Bałtycki Bank Spółdzielczy Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Cafe Mondo Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie Van Pur S.A. DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka