AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Spotkanie ze światem biznesu

news

Prezes Leszek Doliński wziął udział w spotkaniu Loży Koszalińskiej Business Centre Club, podczas którego namawiał przedsiębiorców do wsparcia działalności klubu.

- Jesteśmy klubem posiadającym fantastyczną historię, nowoczesną halę i świetnych kibiców. Koszalin kocha koszykówkę, dlatego też zachęcam wszystkich do dołączenia w szeregi drużyny naszych sponsorów i partnerów – mówił Leszek Doliński na spotkaniu z grupą przedsiębiorców z całego województwa. Spotkanie Loży Koszalińskiej BCC odbyło się w siedzibie firmy Meden Inmed, która od roku 2017 jest jednym ze sponsorów AZS. – Dziękuje Panu Wiesławowi Zince, prezesowi firmy Meden Inmed, który pełni również funkcje Kanclerza Loży, za umożliwienie przedstawienia prezentacji dotyczącej naszego klubu podczas spotkania z wybitnymi ludźmi biznesu – skomentował prezes Doliński.

Jak podkreśla szef koszalińskiego klubu, takie spotkania są ogromną szansą do nawiązania nowych kontaktów, które w przyszłości mogą przełożyć się także na zwiększenie budżetu klubu. – Spotykamy się z wieloma osobami i wszyscy jesteśmy zgodni, że nasz klub zasługuje na walkę o jak najwyższe miejsca w ligowej tabeli. Aby tak się jednak stało, musimy zapewnić płynne finansowanie spółki oraz zwiększyć budżet, co pozwoli nam na osiągnięcie wyższego pułapu sportowego i nie tylko – stwierdził Doliński.

BC to prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacją indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, obroty firm sięgają 20 miliardów złotych, a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. Na terenie całej Polski działają 23 loże regionalne. Do tego wyjątkowego klubu biznesu należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami BCC – klubu przedsiębiorców są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci.

Udostępnij

Social Media

#NigdyNieZginie 💙

29 czerwca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.