AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Kucharek ponownie w AZS

news

Maciej Kucharek został nowym zawodnikiem koszalińskiej drużyny. Skrzydłowy podpisał kontrakt do końca sezonu 2018/2019.

Maciej Kucharek to dobrze znana postać wszystkim kibicom Energa Basket Ligi. 25-latek gra na pozycji niskiego skrzydłowego, a jego atutem jest m.in. dobrze ułożona ręka do rzutów z dystansu. W poprzednim sezonie mierzący 204 cm zawodnik reprezentował barwy MKS Dąbrowy Górniczej. Kucharek zagrał w 33 spotkaniach, na parkiecie przebywał średnio 15 minut i w tym czasie rzucał 5,7 punktów (59% z gry, 50% za trzy) oraz 2,5 zbiórki na mecz.

W przeszłości Kucharek występował w Stelmecie Zielona Góra, Starcie Gdynia oraz Politechnice Warszawskiej.

- Poszukiwaliśmy takiego gracza od dłuższego czasu. Maciej Kucharek to bardzo ambitny zawodnik, który niejednokrotnie udowadniał swoją wartość na parkiecie. Cieszymy się, że powrócił do Koszalina. – powiedział Leszek Doliński, prezes AZS. Przypomnijmy, że Maciej Kucharek był w przeszłości zawodnikiem AZS, jednak ze względu na kontuzję nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu drużyny. – Ze swoimi atutami, zawodnik doskonale pasuje do filozofii trenera Dragana Nikolicia – kończy prezes Akademików.

foto: www.mksdabrowa.pl

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.