AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

NordGlass nadal z Akademikami

news

Koszalińska firma NordGlass zadeklarowała chęć dalszej współpracy z koszalińskim klubem.

NordGlass to bezwątpienia jedna z największych firm w naszym województwie. Przedsiębiorstwo, które ma swoją siedzibę w Koszalinie, przy ulicy Bohaterów Warszawy 11, wyraziło chęć dalszej współpracy z naszym klubem. W ten sposób liczba firm z naszego regionu, które wspierają AZS, stale się powiększa.

NordGlass to marka należąca do AGC, jednego z wiodących na świecie dostawców szkła i producenta szyb samochodowych. Produkowana w Europie linia produktów NordGlass obejmuje laminowane szyby czołowe przeznaczone na rynek zamiennych części samochodowych. Koszalińska firma jest obecna na polskim rynku naprawy i wymiany szyb od ponad 25 lat. Serwis NordGlass to jedyna, ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych.

Sponsor AZS ma ponad 120 punktów serwisowych, a swoje produkty wysyła na aż 5 kontynentów.

- Możliwość współpracy z firmą NordGlass to spore wyróżnienie. To w końcu czołowy producent szyb samochodowych, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Cieszę się, że takie przedsiębiorstwo zdecydowało się ponownie wspierać nasz klub. Co więcej, optymizmem napawa fakt, że liczba koszalińskich firm wspierających AZS w tym ważnym dla nas sezonie, stale się powiększa - powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.