AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Kierunek Kołobrzeg!

news

I Memoriał Jerzego Olejniczaka był dla koszykarzy AZS niezwykle udany. Jednakże, nie spoczywamy na laurach i obieramy nowy cel, tym razem Kołobrzeg!

Koszalińscy kibice w ostatni weekend nie mieli powodów do narzekań na postawę swoich ulubieńców. Po pewnym zwycięstwie nad Energa Kotwicą Kołobrzeg, nasza drużyna w sobotnim finale odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem nad drużyną Trefla Sopot. Pierwsze miejsce w I Memoriale Jerzego Olejniczaka przypadło oczywiście naszej drużynie, zaś nagrodę MVP turnieju otrzymał Dragoslav Papic, który raz za razem dziurawił kosze naszych rywali.

Po satysfakcjonującej postawie w samym turnieju, podopieczni Dragana Nikolicia otrzymali jeden dzień zasłużonego odpoczynku. Jednakże, by dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu, Akademicy potrzebują rozegrać jeszcze kilkanaście gier kontrolnych. Po zajęciach taktyczno-siłowych, jakie miały miejsce już od poniedziałku rana, na horyzoncie naszego zespołu pojawił się nowy cel, turniej w Kołobrzegu. To właśnie w tym mieście, nasza drużyna odpowiednio w piątek i sobotę, rozegra dwa kontrolne spotkania. Trzymajcie za nas kciuki!

Plan turnieju w Kołobrzegu:

I - Piątek (14.09)

17:00 AZS Koszalin - STK Czarni Słupsk

18:45 Prezentacja drużyny Energa Kotwica Kołobrzeg

19:30 Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard

II - Sobota (15.09)

11:00 Spójnia Stargard - AZS Koszalin

13:30 Energa Kotwica Kołobrzeg - STK Czarni Słupsk

Udostępnij

Social Media

Ech ... niewiele brakowało 😭 i niedosyt pozostał ... 😟 Przegrywamy w ostatnim naszym wyjeździe z @mks_dg 93:91. Po słabszym początku fenomenalnie wróciliśmy do gry w 3 kwarcie 💪 i pokazaliśmy wielkie 💙 do walki z wyżej notowanym przeciwnikiem. Niestety nasza ostatnia akcja potoczyła się dość niespodziewanie 😳. Szkoda, naprawdę szkoda ... #plkpl #AZSKosz

20 kwietnia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.