AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

"Zapytaj Prezesa" - odcinek 1

news

Wy pytacie, Prezes Leszek Doliński odpowiada - seria "Zapytaj Prezesa" wchodzi do gry!

Drodzy kibice, rozpoczynamy nową serię pod tytułem "Zapytaj Prezesa".

Cóż to takiego?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że co jakiś czas wielu kibiców ma jeszcze więcej pytań do naszego klubu. Sprawy marketingowe, bilety, karnety, wyniki i wiele, wiele innych kwestii niejednokrotnie nasuwa ogrom pytań. My na nie chcemy odpowiedzieć.

Już we wtorek ukażę się oficjalny przedsezonowy wywiad z Prezesem Leszkiem Dolińskim, jeżeli macie jakiekolwiek pytania do niego, możecie śmiało je zadać. Sposoby są dwa, komentarz na facebooku pod tym artykułem, albo wiadomość e-mail na adres--> tomaszjarosz1@onet.pl.

UWAGA - wszystkie pytania muszą zostać przesłane do poniedziałku do godziny 10:30.

Zapraszamy do udziału!

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.