AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Polskim Cukrem Toruń

news

Już w sobotę 13.10.2018 po raz pierwszy w tym sezonie będziemy walczyć o ligowe punkty na własnym parkiecie. Rywalem Akademików będzie Polski Cukier Toruń.

Zawodnicy koszalińskiego AZS wracają na parkiet Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich by zmierzyć się ze zdobywcą brązowego medalu poprzednich rozgrywek. Będzie to wymagający mecz dla podopiecznych Dragana Nikolicia, dlatego powitajmy nowy sezon w Koszalinie z przytupem, dajmy z siebie wszystko na trybunach, co doda dodatkowej energii naszym zawodnikom!

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl/80-aktualnosci/542-abilet.html.

Harmonogram sprzedaży biletów w kasach Hali:

Czwartek 11.10.2018: godz. 16:30 – 18:30
Piątek 12.10.2018: godz. 16:30 - 18:30
Sobota 13.10.2018: godz. 10:30 - 14:00

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.