AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Ku pamięci legendy

news

1 listopada to dzień wyjątkowy w naszym kraju i dlatego Akademicy nie mogli zapomnieć o trenerze Jerzym Olejniczaku, jednej z najważniejszych osób w historii AZS Koszalin.

Pomimo tego, że w dniu dzisiejszym Akademicy wyjeżdżają do Starogardu Gdańskiego, w Dniu Wszystkich Świętych nie mogło zabraknąć delegacji naszej drużyny na grobie Jerzego Olejniczaka.

AZeteSiacy w liczbie czterech przedstawicieli w postaci Marka Zywerta, Krzysztofa Jakóbczyka, Macieja Kucharka i kapitana naszego zespołu Grzegorza Surmacza, odwiedzili miejsce spoczynku trenerskiej legendy. 

Udostępnij

Social Media

Jeśli jeszcze nie zajrzeliście 👀do galerii 📸 z pojedynku z @legiakosz 🏀 to jest ona dostępna na naszej stronie www i FB 👍
#plkpl #AZSKosz

17 grudnia, 2018

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie