AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Anwilem Włocławek

news

W najbliższy piątek Akademicy podejmować będą na własnym parkiecie obecnego Mistrza Polski, drużynę Anwilu Włocławek. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie, które rozegrane zostanie 9 listopada.

Drużyna z Kujaw do tej pory wygrała 2 z 5 rozegranych spotkań w EBL. Podopieczni Igora Milicicia na własnym parkiecie byli lepsi od Kinga Szczecin (86:82) oraz na wyjeździe pokonali Trefl Sopot (92:82). Ulegli natomiast w Gdyni tamtejszej Arce (98:89) oraz w Toruniu drużynie Polskiego Cukru (79:76). Jednak największym zaskoczeniem zakończył się mecz ze Spójnią Stargard, w którym we Włocławku wygrał beniaminek 81:80. Prócz rozgrywek krajowych Anwil występuje również w Koszykarskiej Lidze Mistrzów i na co dzień musi łączyć grę w Energa Basket Lidze jak i na arenie międzynarodowej. 

Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a Anwilem odbędzie się w piątek 09.11.2018 o godzinie 19:30.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:

poniedziałek 05.11.2018: godz. 16:30 - 18:30
czwartek 08.11.2018: godz. 16:30 - 18:30
piątek 09.11.2018: godz. 17:30 – 21:00

Udostępnij

Social Media

Ech ... niewiele brakowało 😭 i niedosyt pozostał ... 😟 Przegrywamy w ostatnim naszym wyjeździe z @mks_dg 93:91. Po słabszym początku fenomenalnie wróciliśmy do gry w 3 kwarcie 💪 i pokazaliśmy wielkie 💙 do walki z wyżej notowanym przeciwnikiem. Niestety nasza ostatnia akcja potoczyła się dość niespodziewanie 😳. Szkoda, naprawdę szkoda ... #plkpl #AZSKosz

20 kwietnia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.