AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Radulović poza AZS

news

Aleksandar Radulović nie jest już zawodnikiem koszalińskiego klubu. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Po dwóch miesiącach gry w barwach Akademików, Aleksandar Radulović decyzją zarządu klubu i sztabu szkoleniowego opuszcza szeregi koszalińskiego zespołu, poprzez rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Serbski rozgrywający w ciągu ośmiu meczy w barwach AZS, zanotował średnie na poziomie 9 punktów i 4 asyst. Aleksandarowi dziękujemy za grę w naszych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Jednocześnie informujemy, iż klub wraz sztabem szkoleniowym intensywnie poszukuje zagranicznego zawodnika na pozycję rozgrywającego. W przypadku podpisania umowy z nowym graczem, niezwłocznie poinformujemy o tym fakcie na oficjalnej stronie klubu.

Udostępnij

Social Media

#NigdyNieZginie 💙

29 czerwca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.