AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Jacek Jarecki na testach w AZS

news

30-letni obwodowy wzmacnia drużynę Marka Łukomskiego.

Jacek Jarecki, zawodnik mogący grać na pozycji rzucającego obrońcy i niskiego skrzydłowego wzmacnia rotację drużyny Akademików. 

30-latek cztery ostatnie sezony spędził na parkietach ekstraklasy w zespołach Polfarmexu Kutno i PGE Turowie Zgorzelec. W ostatnim sezonie w Kutnie Jarecki grając średnio 26 minut zdobywał po 10 punktów na mecz, zaś w Turowie Zgorzelec u boku Bartka Bochno notował średnio 5 punktów (15 minut) i rekordowe w karierze 41% za trzy punkty. Wychowanek Stali Stalowa Wola jest znany nie tylko z "solidności" w każdym aspekcie koszykarskiego rzemiosła, ale przede wszystkim z nieustępliwości i charakterystycznej dla niego dobrej obrony na obwodowych pozycjach.

Umowa z zawodnikiem została podpisana na 7-dniowy okres testów. Jeżeli zawodnik przekona do siebie sztab szkoleniowy AZS, umowa zostanie przedłużona do końca bieżącego sezonu. 

Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu trwają poszukiwania zawodnika na pozycję rozgrywającego.

Udostępnij

Social Media

#NigdyNieZginie 💙

29 czerwca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.