AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Miastem Szkła Krosno

news

W niedzielę 30 grudnia AZS Koszalin podejmować będzie na własnym parkiecie w ostatnim meczu roku 2018 drużynę Miasta Szkła Krosno. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie.

Ostatnim rywalem koszykarzy AZS w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie w mijającym roku 2018 będzie zespół Miasta Szkła Krosno. Podopieczni trenera Mariusza Niedbalskiego identycznie jak Akademicy odnieśli do tej pory dwa zwycięstwa (z Treflem Sopot i Spójnią Stargard) w Energa Basket Lidze. Liderem drużyny jest amerykański rozgrywający - Jabarie Hinds, który notuje średnio 18,2 punktów na mecz. Poza nim ważnymi graczami drużyny są Jordan Loveridge, Filip Put, Maciej Bojanowski i Mihailo Sekulović. To przede wszystkim na tych zawodnikach muszą skupić się gracze Marka Łukomskiego, którzy w konfrontacji z sąsiadującą w tabeli drużyną chcą zakończyć 2018 rok zwycięstwem.

Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a Miastem Szkła Krosno odbędzie się w niedzielę 30.12.2018 o godzinie 12:30.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:

piątek 28.12.2018: godz. 16:30 - 18:30
niedziela 30.12.2018: godz. 10:30 - 14:00

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.