AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z MKS Dąbrową Górniczą

news

W poniedziałek 7 stycznia AZS Koszalin podejmować będzie na własnym parkiecie drużynę MKS Dąbrowa Górnicza. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie.

Pierwszym rywalem koszykarzy AZS w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie w rozpoczętym 2019 roku będzie zespół MKS Dąbrowa Górnicza. Podopieczni trenera Jacka Winnickiego do tej pory wygrali połowę z rozegranych spotkań (stan na 03.01.2019 przed meczem z Miastem Szkła Krosno) i z bilansem 7:7 plasują się na 7 pozycji w tabeli Energa Basket Ligi. W swoim dorobku MKS ma zwycięstwa między innymi nad Polskim Cukrem Toruń, BM SLAM Stalą Ostrów i Arką Gdynia. Do tej pory liderem ekipy z Dąbrowy Górniczej był Trey Davis, jednak w przerwie świątecznej gracz ten opuścił szeregi MKS. Amerykański rozgrywający i jego średnie na poziomie blisko 18 punktów i ponad 5 asyst na mecz, były niezwykle istotnym elementem całej układanki. W tej chwili najgroźniejszymi zawodnikami drużyny Jacka Winnickiego są Cleveland Melvin, Mathieu Wojciechowski, Bartłomiej Wołoszyn i Ben Richardson.

Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a MKS Dąbrową Górniczą odbędzie się w poniedziałek 07.01.2019 o godzinie 19:00.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:

piątek 04.01.2019: godz. 16:30 – 18:30
poniedziałek 07.01.2019: godz. 17:00 – 21:00

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.