AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

AZS będzie wspierać WOŚP

news

Koszaliński klub tradycyjnie wspierać będzie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, której finał zaplanowano na niedzielę 13.01.2019.

Koszaliński klub co roku przyłącza się do akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka. Podobnie będzie tym razem. W niedzielę o godzinie 16:15 odbędzie się memoriał Michała "Chasia" Zańczuka, który jest jednocześnie finałem Pucharu Ligi KALK i koszykarskim Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w trakcie przerw pojedynku będzie można wylicytować przedmioty ufundowane przez koszaliński klub - zegarek marki Aerowatch, lot samolotem z Prezesem AZS - Leszkiem Dolińskim, wyjazdową koszulkę kapitana AZS - Grzegorza Surmacza oraz koszulki kibica i piłkę z autografami zawodników. Niestety sami garcze AZS tym razem nie będą mogli pojawić się osobiście w hali ZOS z uwagi na mecz wyjazdowy z Treflem, który rozegrają w tym samym czasie w Sopocie (13.01.2019, godz. 16:00).

Zapraszamy w niedzielę 13.01.2019 do hali ZOS przy ulicy Głowackiego wszystkich fanów basketu na godzinę 16:15.

 

 

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.