AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Orzeł wylądował!

news

Stało się, Akademicy mają (i to dosłownie) nowego rozgrywającego. Torey Thomas obecny na pokładzie!

Dziś (czwartek) o godzinie 17:45 w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy, wylądował samolot z bardzo cennym dla Akademików ładunkiem. Choć zajęło to z wielu powodów duży okres czasu, poszukiwania odpowiedniego kandydata na pozycję rozgrywajacego zakończyły się sukcesem.

34-letni Torey Thomas (www.azs.koszalin.pl/aktualnosci/n/4223/torey-thomas-wzmacnia-azs.html) dotarł na miejsce i już 21-go stycznia (poniedziałek) o godzinie 18:30, zadebiutuje przed własną publicznością w meczu przeciwko Stelmetowi Enea BC Zielona Góra. Serdecznie zapraszamy do przybycia!

 

Udostępnij

Social Media

Fotogaleria 📸 z wczorajszego wyjazdowego meczu z @spojnia_stargard_ssa na www.azs.koszalin.pl i naszym FB.
#plkpl #AZSKosz

10 lutego, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.