AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

"Biało-Niebiescy" odc. 10 - Torey Thomas, witamy!

news

Torey Thomas nowy rozgrywający AZS Koszalin był gościem Tomasza Jarosz w najnowszym odcinku magazynu Biało-Niebiescy". Zapraszamy!

Blisko dwa miesiące czekaliśmy na nowego rozgrywajacego, który wzmocni rotację trenera Marka Łukomskiego i w końcu ów transfer stał się faktem. Jeszcze przed pierwszym meczem amerykańskiego gracza w barwach AZS, postanowiliśmy z nim porozmawiać.

  •  Ile krajów zwiedził w ciągu dotychczasowej kariery?
  • Dlaczego wrócił do polskiej ligi?
  • Z jakiego powodu blisko miesiąc czasu pozostawał bez pracy?
  • Co jest najważniejsze w osobistej hierarchii?

Na temat tych i wielu innych kwestii opowiadał niesamowicie pozytywny Torey Thomas. Zapraszamy!

 

Udostępnij

Social Media

#NigdyNieZginie 💙

29 czerwca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.