AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z TBV Startem Lublin

news

W niedzielę 17 marca podopieczni Marka Łukomskiego zmierzą się we własnej hali z drużyną TBV Startu Lublin. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie.

Po zwycięstwie z Polpharmą Starogard Gdański 77:74 w Koszalinie (03.03.2019) oraz niesamowitej wygranej z aktualnym Mistrzem Polski – Anwilem Włocławek 80:77 na wyjeździe (10.03.2019), Akademicy wrócą na własny parkiet. Tym razem koszalinianie zmierzą się z zajmującym obecnie ósmą lokatę w tabeli zespołem z Lublina. TBV pod wodzą Davida Dedka do tej pory wygrał 11 spotkań z rozegranych 21 kolejek Energa Basket Ligi, a liderami zespołu są trzej Amerykanie: Joe Thomasson, James Washington, i Devonte Upson. Natomiast wśród Polaków na wyróżnianie zasługują: Kacper Borowski i dobrze znany z występów w AZS - Marcin Dutkiewicz.
W pierwszym meczu obu ekip lepsi okazali się zawodnicy z południa Polski, pokonując biało-niebieskich 81:59. Niedzielny mecz (19.03) będzie więc okazją na rewanż za porażkę z listopada. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:
środa 13.03.2019: godz. 16:30 – 18:30
piątek 15.03.2019: godz. 16:30 – 18:30
sobota 16.03.2019: godz. 15:00 – 19:00
niedziela 17.03.2019: godz. 15:00 – 19:00
 

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.