AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Arką Gdynia

news

W niedzielę 7 kwietnia drużyna AZS Koszalin zmierzy się we własnej hali z zespołem Arki Gdynia. W sprzedaży dostępne są bilety na to spotkanie.

Arka to jedna z drużyn, która w obecnych rozgrywkach walczyć będzie o Mistrzostwo Polski. Po radykalnych zmianach w składzie w porównaniu do ostatniego sezonu i ściągnięciu takich zawodników jak Josh Bostic, Deividas Dulkys, James Florence i Robert Upshaw zespół z Gdyni od samego początku sezonu postrzegany był za ekipę mającą walczyć o najwyższe cele. Prócz rozgrywek w Energa Basket Lidze gdynianie walczyli również na arenie europejskiej w EuroCup. Obecnie w EBL zajmują drugą lokatę ze stratą punktu do Polskiego Cukru Toruń, jednak mają o jeden mecz mniej rozegrany od lidera tabeli. Ostatni raz podopieczni trenera Frasunkiewicza ulegli w 6 stycznia właśnie Toruniu i od tego czasu zaliczyli serię 11 zwycięstw z rzędu. Liderami ekipy z Trójmiasta są wspomniani wcześniej: Bostic i Florence, którzy zdobywają średnio odpowiednio po 16,8 i 15,8 punktów na mecz. Natomiast pod koszem rządzi Upshow zbierając średnio 5,90 piłek.

W pierwszym meczu rozegranym w Gdyni padł wynik 77:72 dla gospodarzy.

Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a Arką Gdynia odbędzie się w niedzielę 07.04.2019 o godzinie 19:00.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:
piątek 05.04.2019: godz. 16:30 - 18:30
niedziela 07.04.2019: godz. 17:00 – 20:30
 

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.