AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Kingiem Szczecin

news

W środę 17 kwietnia drużyna AZS Koszalin zmierzy się we własnej hali z zespołem King Szczecin. W sprzedaży dostępne są bilety na to spotkanie.

King to jedna z drużyn, która walczy o wejście do najlepszej „ósemki” obecnych rozgrywek. Na 3 kolejki do zakończenia sezonu zasadniczego szczecinianie, mimo iż zajmują siódmą lokatę nie mogą być pewni gry w play-off. Wszystkie trzy ostatnie mecze rundy rewanżowej podopieczni trenera Łukasza Bieli, który zastępuje Mindaugasa Budzinauskasa rozegrają na wyjeździe.

Liderem zespołu Kinga pod względem zdobytych punktów na mecz jest Paweł Kikowski ze średnią 15.8 pkt., jednak tuż za nim plasują się Jogėla – 13,2 pkt., Schenk – 11,8 pkt., Sajus – 11,7 pkt. i Paliukenas – 10,7 pkt. Prócz wyżej wymienionych zawodników trzeba również zwrócić uwagę, że w ekipie ze Szczecina grają Łukasz Diduszko, Meteusz Bartosz i Justin Watts, którzy mimo przeplatania dobrych spotkań z gorszymi to zawsze mogą odegrać jedną z kluczowych ról w meczu.

W pierwszym pojedynku rozegranym w Szczecinie gospodarze wygrali po dogrywce 99:94, choć to AZS prowadził przez większość spotkania.

Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a Kingiem Szczecin odbędzie się w środę 17.04.2019 o godzinie 18:00.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:
wtorek 16.04.2019: godz. 16:30 – 18:30
środa 17.04.2019: godz. 16:00 – 20:00

Udostępnij

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.