AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Treflem Sopot

news

W niedzielę 28 kwietnia drużyna AZS Koszalin rozegra ostatni mecz w sezonie 2018/2019, rywalem ekipy Marka Łukomskiego będzie Trefl Sopot. W sprzedaży dostępne są bilety na to spotkanie.

Zespół Trefla obecnie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli Energa Basket Ligi mając sześć zwycięstw i 23 porażki. Tyle samo posiada w swoim dorobku drużyna Miasta Szkła Krosno, jednak rozegrała o jedno spotkanie mniej od trójmiejskiej ekipy (w dniu 24.04 zagra ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra). Mecz Akademików z Treflem może decydować o jego utrzymaniu w lidze, ale aby podopieczni Marcina Stefańskiego pozostali w EBL muszą pokonać koszalinian i liczyć na przegraną Krosna ze Stelmetem Eneą i GTK Gliwice w ostatniej kolejce. AZS mimo pewnego utrzymania będzie walczyć o zwycięstwo przed własną publicznością, zapowiada się więc w niedzielę bardzo interesujące widowisko.

Liderem zespołu Trefla jest obecnie Phil Greene, który dołączył do sopocian pod koniec marca z tureckiego Royal Hali Gaziantepu. W 7 rozegranych dotychczas meczach notował średnio 16,3 punktów. Należy obawiać się również Iana Bakera (jeśli wystąpi), który notuje średnio 13,5 punktów na mecz oraz Sasy Zagoraca – 13,4 pkt średnio na mecz. Prócz wyżej wymienionych zawodników trzeba również zwrócić uwagę, że w ekipie z Sopotu grają Paweł Leończyk, Łukasz Kolenda, Piotr Śmigielski, Milan Milovanović, którzy niejednokrotnie udowadniali swoje duże umiejętności na polskich parkietach.

W pierwszym pojedynku rozegranym w Sopocie, AZS wygrał 100:90, a najwięcej punktów dla biało-niebieskich zdobył wtedy Drew Brandon – 19.

Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a Treflem Sopot odbędzie się w niedzielę 28.04.2019 o godzinie 17:45.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:
środa 24.04.2019: godz. 16:30 - 18:30
piątek 26.04.2019: godz. 16:30 – 18:30
niedziela 28.04.2019: godz. 16:00 - 20:00
 

Udostępnij

Social Media

#NigdyNieZginie 💙

29 czerwca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.