AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety

 

Cennik karnetów na sezon zasadniczy 2018/2019

Kategoria Normalny  Ulgowy
 VIP 1500,00 zł  
 Kat. 1 300,00 zł 200,00 zł
 Kat. 2 260,00 zł 130,00 zł
Miejsca wyłączone ze sprzedaży
Miejsca dla grup zorganizowanych kibiców przyjezdnych.

Karnet VIP obowiązuje na wszystkie mecze drużyny w sezonie 2018/2019. Dodatkowo posiadacz karnetu VIP ma zapewnione miejsce parkingowe oraz catering podczas meczów w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.

Począwszy od października, w każdym miesiącu podczas meczów naszej drużyny, odbywać się będą losowania, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Uprawnieni do udziału w losowaniach będą wszyscy posiadacze karnetów, a wśród nagród jakie dla Was przygotowaliśmy są m.in.

Październik: koszulka meczowa (niebieska) AZS Koszalin z autografami drużyny
Listopad: piłka Spalding z autografami drużyny
Grudzień: pakiet świąteczny AZS Koszalin
Styczeń: koszulka meczowa (niebieska) AZS Koszalin z autografami drużyny
Luty: odwiedziny zakładu pracy/wskazanej szkoły/przedszkola przez delegacje zawodników AZS Koszalin
Marzec: piłka Spalding z autografami drużyny
Kwiecień: karnet na mecze AZS Koszalin w sezonie 2019/2020.

Uwaga. Przypominamy, że od tego sezonu karnety na mecze naszej drużyny można kupić również za pośrednictwem internetu.

Kliknij i kup karnet na mecze AZS Koszalin

 


 Cennik biletów na sezon zasadniczy 2018/2019

Kategoria Normalny  Ulgowy
 Kat. 1 25,00 zł 15,00 zł
 Kat. 2 20,00 zł 10,00 zł
Miejsca wyłączone ze sprzedaży
Miejsca dla grup zorganizowanych kibiców przyjezdnych.

 

Karnety (oraz bilety) ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

 

Informujemy również iż ze względu na barierki w pierwszych rzędach górnych trybun (rząd VI) istnieje możliwość ograniczonej widoczności.

Social Media

Rozgrywki 2018/2019 były dla naszej Biało-Niebieskiej ⚪🔵 społeczności #AZSKosz niezwykle ciężkie pod wieloma względami. Pomimo wielu przeciwności utrzymaliśmy się w @plk_pl .
Zaczęliśmy już odliczać dni do początku następnego sezonu i zrobimy wszystko, by tych przysłowiowych wzlotów było więcej niż upadków. Dziękujemy za wsparcie 👏, jakie nam dawaliście❗ Do zobaczenia za kilka miesięcy 🙌🏻
#plkpl

04 maja, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.